راه اندازی سایت فیلم انگلیش کد با بیش از سی هزار فیلم و سریال و معرفی فیلم های مناسب آموزش زبان با 50% تخفیف مشاهده سایت

09337050305 info@english-code.ir تایم کاری : شنبه تا جمعه تهران ، منطقه7

دانلود گرامر انگلیسی + pdf

Grammar

خرید بسته دانلود گرامر انگلیسی به شما کمک میکند;تا به صورت کاملا مفهومی آن را یادگرفته و به دیگران نیز بیاموزید.

(دانلود گرامر انگلیسی یا همان دستور زبان انگلیسی) مجموعه ای از قواعد,قوانین و مقرراتی است که برای درست نوشتن و درست خواندن و درست صحبت کردن است.

PDF دانلود گرامر انگلیسی  در این مجموعه به طور کامل با گرامر آشنا خواهید شد.دستور زبان یا گرامر در هر زبانی یعنی آرایش خاص کلمات با نقش های مختلف در کنار یکدیگر;در واقع گرامر “سیستم” یک زبان می باشد. مردم گاهی اوقات دستور زبان را به عنوان “قوانین” یک زبان توصیف می کنند. اما نمی‌توان گفت زبان از قوانین تشکیل شده است.

تاریخچه گرامر

اگر از کلمه “قوانین” در گرامر انگلیسی استفاده کنیم; در واقع این طور به نظر خواهد رسید که کسی ابتدا این قوانین را ایجاد کرده;سپس با توجه به آن قوانین شروع به صحبت شده است. مانند یک بازی اما زبان ها اینگونه شروع نشده اند. زبان در گذشته توسط بشر و در آغاز با تولید آوا شروع شده که در نهایت به کلمات; عبارات و جملات تبدیل شده‌اند. هیچ زبانی معمولاً ثابت نیست و همه زبان ها با گذشت زمان تغییر می کنند. آنچه ما در واقع”گرامر” می‌نامیم به سادگی بازتاب یک زبان در یک زمان خاص است.

english-grammar

چرا باید گرامر انگلیسی را یاد بگیریم؟

همواره دو دیدگاه در راستای آموزش گرامرانگلیسی وجود دارد; برخی معتقد هستند که اول باید تمامی ساختارها را به‌صورت فرمول و قواعد یاد بگیریم و سپس وارد مبحث جمله‌ سازی و ارائه‌ی مثال ‌ها شویم؛ از طرفی برخی معتقدند که نباید گرامر انگلیسی خواند ما به شما خواهیم گفت می توان آن را اصلاح کرده و بهتر بیان کرد، گرامر را باید به درستی خواند.

اگر قصد دارید گرامر انگلیسی را آموزش دهید;خواندن ساختارهای گرامری حفظ آن کار اشتباهی است و متاسفانه عمده ی زبان آموزان به این کار عادت کرده اند. برای مثال، ساختار Present Perfect را می خوانند و یاد می گیرند و تمام تمرین های آن را به درستی انجام می دهند. اما مشکل از آنجا ست که چون تمام توجه شان به ساختار است.از مفاهیم غافل شده اند و به جای استفاده درست از ساختار; هر جا که دوست داشتند از آن استفاده نمایند تا نوشته ی خود را باحال تر نشان دهند. مشکل همین جاست! اگر آموزش گرامر انگلیسی مفهومی یاد گرفته شود، اتفاقا خیلی هم کمک خواهد کرد.

english-code-grammar

چطور گرامر انگلیسی را یاد بگیریم؟

اگر زبان را عملی ببینیم که در کودکی آن را تحت تأثیر شرایط محیط;و با تقلید صدا ها و کلمات یاد گرفته‌ایم; یقیناً طرفدار دسته دوم خواهیم بود که زبان را مفهومی نمی آموزند. در این صورت ما باور داریم که اگر بخواهیم آموزش گرامر انگلیسی را با حفظ کردن دسته‌ای از فرمول‌ها و ساختارها ادامه بدهیم، پس از مدتی، ترتیب آن‌ را مطمئناً فراموش خواهیم کرد؛ اما در صورتی ‌که مثالی برای هر یک از ساختارهایی که می آموزیم، بسازیم و در موقعیت مناسبی آن را به کار ببریم، فعالیتی به حساب می گردد که ما به وسیله آموخته های خود آن ها را انجام داده ایم و به همین علت، احتمال اینکه در ذهنمان ماندگارتر باشند، افزایش می یابد.

چرا باید گرامر انگلیسی را یاد بگیریم؟

آموزش گرامر انگلیسی باید مفهومی یا Conceptual یاد گرفته شود؛ مثلا به جای خواندن و حفظ کردن ساختار حال کامل و به خاطر سپردن اسمِ این ساختار، بهتر است یاد بگیریم چطور باید راجع به تجربه ها و دستاوردهای خود صحبت کنیم! یا اینکه چطور بگوییم که مدت هاست یک معلم هستم (قبلا معلم شدم و هنوز معلم هستم). این دو مثال، دو کاربرد از ساختار مذکور است. پس، به این شکل، هم ساختارهای گرامری را یاد می گیریم، هم به درستی در جایشان از آن ها استفاده کنیم

بازدیدها: 127

درباره این مطلب نظر دهید !