راه اندازی سایت فیلم انگلیش کد با بیش از سی هزار فیلم و سریال و معرفی فیلم های مناسب آموزش زبان با 50% تخفیف مشاهده سایت

09337050305 info@english-code.ir تایم کاری : شنبه تا جمعه تهران ، منطقه7

درباره ما

مرجع آموزش و منابع زبان در ایران

وبسایت آموزش زبان انگلیش کد

انگلیش کد در دی ماه سال 1395 با محوریت آموزش زبان انگلیسی به صورت عکس و فیلم و کلمات کاربردی زبان انگلیسی آغاز به کار کرد.
علاوه بر این انگلیش کد سعی بر این دارد تا مرجعی مطمئن و حرفه ای برای خرید محصولات اورجینال و مطمئن آموزش زبان انگلیسی و سایر زبان ها; از قبیل بسته های آموزشی ،نرم افزار های اندرویید زبان ، سی دی های آموزشی ، PDF های رایگان آموزش زبان انگلیسی، فروش کتاب های آموزشی زبان انگلیسی و غیره باشد; تا علاقه مندان به این دسته از محصولات با هزینه ای کمتر و مطمئن تر نسبت به سایر فروشگاه ها اقدام به خریدی مطمئن نمایند; و در کمترین زمان به محصولات اورجینال با تضمین و پشتیبانی تیم انگلیش کد دسترسی داشته باشند.

سابقه ما در آموزش تضمین کار و کیفیت ماست

انگلیش کد به شما کمک خواهد کرد; تا بتوانید آموزش‌ و ابزارهای لازم برای شروع یاد گیری زبان انگلیسی به صورت حرفه ای و حتی شروع یک کسب و کار آنلاین به سبکی کاملا ساده و نتیجه بخش را تجربه کنید; و با روش های اصولی، سطح آموزشی و کاری خود را افزایش دهید.

  • ارائه محصولات به روز و اورجینال با تضمین کیفیت و بدون مشکل با قیمت ارزان.
  • معرفی دوره‌های آموزشی در زمینه آموزش زبان انگلیسی.
  • پشتیبانی دائم تمام محصولات بدون قید و شرط.
  • ما جدیدترین و کاربردی ترین مقالات در ضمینه آموزش زبان انگلیسی و محصولات دنیای وب را در اختیارتان قرار خواهیم داد .

رسالت اصلی انگلیش کد تولید محتوای غنی به زبان فارسی و انگلیسی برای کاربران ایرانی داخل و خارج از کشور است; تابتوانند از دنیای وب به راحتی به مطالعه و آموزش زبان انگلیسی و یا سایر زبان های روز دنیا بپردازند; تمرکز اصلی ما روی توسعه آموزش زبان انگلیسی; و همچنین بررسی بسته های آموزشی زبان انگلیسی، نرم افزار ها مربوط به حوزه آموزش زبان، دوره ها وکتاب های آموزش زبان انگلیسی سایر موسسات زبان می باشد.

درهمین راستا سعی کردیم برخی از بهترین این موارد را در این وب سایت و شبکه های اجتماعی انگلیش کد، گرد آوری کرده; و به نقد و برسی آنها بپردازیم و در اختیارشما عزیزان علاقمند به زبان قرار دهیم.

در صورت داشتن هرگونه سوال لطفا به قسمت تماس با ما بروید.

لطفا در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد همکاری با ما تماس بگیرید. ما می‌دانیم که همواره در راه پیشرفت به کمک دیگران نیاز داریم و هیچ‌گاه تمامی ایده‌های خوب به ذهن ما نمی‌رسد.
برخی از ایده‌های کنونی وب سایت انگلیش کد، نتیجه اعمال نظرات مخاطبان ما بوده است.
اگر پیشنهادی دارید، با ما تماس بگیرید.

بازدیدها: 31

درباره این مطلب نظر دهید !