راه اندازی سایت فیلم انگلیش کد با بیش از سی هزار فیلم و سریال و معرفی فیلم های مناسب آموزش زبان با 50% تخفیف مشاهده سایت

09337050305 info@english-code.ir تایم کاری : شنبه تا جمعه تهران ، منطقه7

دوره تربیت مدرس (TTC)

تربیت مدرس (مقدماتی) TTC

دوره ای جهت آموزش مدرسین کم تجربه و یا متقاضیان تدریس زبان انگلیسی

در دنیای مدرن امروز نیاز به دانش زبان انگلیسی و استفاده از آن به روش های گوناگون رو به افزایش است و کم و بیش به یک نیاز در بین افراد جامعه ما تبدیل شده. به همین دلیل تقاضای یادگیری این زبان در بین افراد جامعه نیز رو به افزایش گذاشته و در نتیجه نیاز به اساتید متبحر و مجرب  آموزش زبان انگلیسی در کشورمان بیش از پیش احساس می شود. داشتن علم و دانش زبان برای تدریس امری واجب و ضروری است اما شرط کافی برای تدریس زبان نمی باشد. بسیارند افرادی که دانش علمی خوبی از زبان های خارجی دارند ولی علم تدریس زبان های خارجی را نیاموخته اند. لازم به ذکر است تدریس حرفه ایی و خوب امری اتفاقی نمی باشد، داشتن علم و همچنین کسب مهارت و توانایی لازم از مواردی است که مدرسین حرفه ای زبان های خارجی را از هم تفکیک میکند.

دوره تربیت مدرس

خوب حالا دوره TTC چی هست؟

مخفف عبارت (Teacher Training Course) به معنی دوره تربیت مدرس می باشد. این دوره ویژه علاقمندان به تدریس با معلومات انگلیسی در سطح پیشرفته (Advanced) می باشد و متقاضیان و علاقه مندان با شرکت در این دوره ها در کنار یادگیری تکنیکها و مبانی پیشرفته تدریس، با جدیدترین شیوه های رایج آموزشی در دنیا آشنا می شوند. این دوره ها علاوه بر آموزش تئوری های تدریس، شامل کارگاههای عملی وObservation نیز می باشد. علاقمندان می توانند با شرکت در آزمون ورودی و مصاحبه شفاهی در صورت احراز شرایط از نظر کادر علمی موسسه های زبان در این دوره شرکت نموده و در انتهای دوره و در صورت موفقیت در آزمون های مربوطه مدرک معتبر تدریس (TTC) را دریافت نمایند.همچنین نفرات برتر هر دوره می توانند در یکی از آموزشگاه های معتبر و یا در همان آموزشگاهی که این مدرک را دریافت نمایند، استخدام شده و به تدریس بپردازند.

بنابراین نباید زیاد نگران باشید چرا که این مشکل حل شدنی هست،فقط کافیه به یک آموزشگاه معتبر مراجعه کنید و تقریبا یک دوره پانزده جلسه ای الی 20 جلسه ای شامل دوره تئوری و کارگاه آموزشی عملی و در نهایت حداقل چهار جلسه Observation می تونید این مهارت رو کسب کنید و برای خودتون درآمد داشته باشید.

اهداف و سرفصل های آموزشی دوره تربیت مدرس TTC در آموزشگاه های معتبر

  • آموزش مهمترین و کاربردی ترین مباحث تئوری آزمونهای TESOL و CELTA
  • آموزش مبانی و تکنیک های عملی تدریس و شناخت Methodology نوین تدریس
  • آموزش شیوه های مختلف تدریس و روشهای مدیریت و روانشناسی کلاس
  • آموزش استراتژی های لازم تدریس در کلاسهای شبیه سازی شده جهت کاهش استرس متقاضیان تدریس
  • براگزاری کارگاه های عملی تدریس با هدف ارائه Feedback به هر شرکت کننده
  • آشنایی با نحوه انتقال مطلب و نحوه مدیریت کلاس با اجرای Demo های متعدد در طول دوره

بازدیدها: 6

درباره این مطلب نظر دهید !