سایت در حال بارگذاری است ...

هدیه ویژه انگلیش کد به مناسبت افتتاحیه وب سایت برای همه کاربران دریافت کد

09337050305 info@english-code.ir تایم کاری : شنبه تا پنج شنبه تهران ، منطقه7

قوانین و مقررات وبسایت انگلیش کد

شرایط و قوانین وب سایت انگلیش کد

قوانین و مقررات وبسایت انگلیش کد

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات فروشگاه

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده مناسب از خدمات وب سایت انگلیش کد به دقت مطالعه فرمایید.

ورود کاربران به وب سایت انگلیش کد هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری وب سایت انگلیش کد و سایر خدمات ارائه شده توسط وب سایت انگلیش کد به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات وب سایت انگلیش کد است. لازم به ذکر است ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت انگلیش کد از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

تعاریف

مطابق قانون تجارت الکترونیک وبه منظور شفاف سازی اطلاعات و برداشت مشترک از واژه‌های به کار رفته در توافقات ذیل الذکر، تعاریف کلمات مندرج در متن قوانین به شرح زیر تعریف می شوند.

فروشگاه: وب سایت انگلیش کد به عنوان فروشنده

سایت: وب سایت انگلیش کد و فروشگاه اینترنتی به آدرس www.english-code.ir

محتوای سایت: کلیه اطلاعات من‌جمله قیمت، متن، عکس، فیلم و مشخصات فنی محصولات یا کلیه مقالات و اخبار درج شده در سایت و وبلاگ

کاربر میهمان: هر فردی که از طریق اینترنت وارد وب سایت انگلیش کد شده باشد، کاربر میهمان تلقی می شود.

عضو: هر شخص حقیقی که بنا بر مشخصات هویتی قابل استناد به عضویت سایت درآمده باشد، عضو تلقی می شود.(عضویت اشخاص حقوقی صرفا از طریق عضویت نماینده حقیقی مجاز شخصیت حقوقی امکان پذیر خواهد بود.)

مشتری: کاربر یا عضوی که از سایت خرید می نماید.

سفارش: کالا یا کالاهایی که مشتری انتخاب و با تکمیل فرآیند سفارش گذاری در سایت ، قصد خرید آنها را اعلام می نماید.

استعلام: ارسال سفارش از طرف مشتری برای بررسی موجود بودن در لحظه کالاهای سفارش داده شده و بررسی تغییر قیمت احتمالی

عضویت در سایت انگلیش کد

عضویت در سایت انگلیش کد کاملا رایگان است بازدیدکنندگان گرامی می توانند با مراجعه به منوی اصلی سایت قسمت حساب کاربری / حساب کاربری من عضویت خود را در سایت انجام دهند.

تبصره 1 : کاربران گرامی باید با اطلاعات واقعی و صحیح اقدام به عضویت در سایت کنند. در غیر این صورت هنگام بازیابی اطلاعات و به ویژه رمز عبور، در صورت فراموشی مسئولیت ثبت اشتباه اطلاعات بر عهده خود کاربر می باشد.

خرید از سایت انگلیش کد

کاربران گرامی دربرخی از محصولات بنا به سیاست مدیریت وب سایت قبل از خرید محصول سایت موظف هستند که ابتدا در سایت عضو شوند. سپس اطلاعات و توضیحات کامل محصول مورد نظر را در صفحه مربوط به آن مطالعه کنند و در صورت تایید اقدام به خرید کنند. وب سایت انگلیش کد هم موظف است فاکتور خرید و فایل های دانلود محصول را برای مشتری ایمیل کند.

تبصره 1: در صورتی که خریدار با هویت غیر واقعی اعم از نام، نام خانوادگی، شماره تماس و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، سایت انگلیش کد حق دارد سفارش مشتری را در سایت مسدود کند.

تبصره 2: تمام فایل های محصولات انگلیش کد دارای پسورد می باشد که در همان صفحه دانلود محصول وجود دارد اما برخی از محصولات به صورت ویژه ارایه می شوند و رمز آنها متفاوت است که بعد از خرید محصول به خریدار داده می شود. در صورتی که از اطلاعات اشتباه اعم از شماره تماس و ایمیل هنگام عضویت در سایت استفاده کنید به هیچ وجه پسورد فایل ها را دریافت نخواهید کرد.

تبصره 3: برای دریافت آپدیت ها باید به حساب کاربری خود در سایت مراجعه کنید. در صورتی که قادر به ورود به حساب کاربری تان نیستید باید فاکتور خرید محصول را برای ما ارسال کنید تا بتوانید به آپدیت مربوط به آن محصول دسترسی داشته باشید.

تبصره 4: به دلیل سوء استفاده های احتمالی هیچگونه گارانتی بازگشت وجه برای فروش فایل های دیجیتالی در سایت انگلیش کد تعریف نشده است. کاربر موظف است در هنگام خرید از سایت اطلاعات مربوط به محصول را کاملا مطالعه کند و سپس اقدام به خرید کند.

تبصره 5: در صورتی که هریک از محصولات و خدمات سایت انگلیش کد توسط مشتری خریداری شود به هیچ وجه نمی تواند آن را لغو کند یا درخواست بازگشت وجه را بدهد. سایت انگلیش کد نیز در قبال بازگشت وجه به مشتری در زمانی که از خرید خود پشیمان شده است هیچ مسئولیتی ندارد.

تبصره 6: تمام قیمت های درج شده روی محصولات سایت به تومان است.

حق کپی رایت محصولات انگلیش کد

حق امتیاز کلیه محصولات انگلیش کد برای صاحب امتیاز وبسایت محفوظ می باشد و هرگونه کپی‌ برداری، فروش غیر مجاز محصولات و استفاده از بخشی یا کل محتوای آموزش ها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

تبصره 1: تنها خریدار محصولات می تواند از آن استفاده کند و حق تکثیر یا فروش آن را به شخص دیگری ندارد. در صورت مشاهده حساب کاربری فرد خاطی در سایت برای همیشه مسدود می شود.

تبصره 2: اگر مدیر شرکت یا مجموعه ای هستید می توانید محصولات خریداری شده از سایت همیار وب را به کارمندان یا همکاران خود بدهید.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف فروشنده و شرایط کالاهای فروشندگان

محصولات ارایه شده در وب‌سایت، یا توسط فروشگاه از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود و یا برخی فروشندگان با فروشگاه همکاری می‌کنند و محصولات خود را به‌واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند. منظور از کالای فروشندگان، گروه دوم است و فروشنده، شخصی حقیقی یا حقوقی است که محصول خود را در وب‌سایت فروشگاه عرضه کرده، به فروش می رساند. همچنین اعتبار فروشنده‌ها توسط فروشگاه بررسی و مدارک مورد نیاز از ایشان اخذ می‌شود.

– مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده فروشندگان است.

– خریداران حداکثر تا 2 روز بعد از ثبت سفارش و قطعی شدن آن، فرصت دارند درخواست ارسال فاکتور را ثبت کنند.

– سفارش‌هایی که دارای حداقل یک کالا از فروشندگان باشند و تا ساعت 16 هر روز کاری نهایی شوند ، حداقل 1 روز کاری بعد (طبق زمان تحویل اعلام‌شده در سایت) در تهران و شهرستان‌ها، ارسال خواهند شد.

1روز کاری فاصله زمانی تحویل برای کالاهای فروشندگان، به معنای این است که در صورت خرید کالای فروشندگان ، شروع پردازش سفارش حداکثر 1 روز پس از زمان سفارش‌گذاری در فروشگاه است.

منظور از 1 روز کاری، زمان آماده‌سازی و ارسال کالا به انبار فروشگاه توسط فروشنده است، که امکان دارد این زمان بسته به نوع کالا تغییر یابد.

نحوه برگشت از فروش کالاهای فروشندگان طبق رویه فروشگاه است، با این تفاوت که فروشنده مسئولیت هرگونه عدم مطابقت را به عهده می‌گیرد.

به کالاهای فروشندگان تخفیف سازمانی تعلق نمی‌گیرد.

خدمات پس ‌از‌ فروش فروشگاه تنها درصورتی درخواست مشتری مبنی بر بازگرداندن کالای فروشندگان را می‌پذیرد که لیبل بارکد نارنجی رنگ که روی کالا نصب شده است، جدا نشده باشد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. فروشگاه به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. فروشگاه همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، فروشگاه جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

خسارت در هنگام حمل و نقل

فروشگاه همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و فروشگاه تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش فروشگاه اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش فروشگاه ارسال شود.

محتوا

فروشگاه نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است فروشگاه تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط فروشگاه دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه وتماس با پشتیبانی برای خراب بودن لینک های دانلودی از طریق موارد ذکر شده در ساید انگلیش کد می باشد.

وب ‏‌سایت فروشگاه هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت فروشگاه تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

سایت فروشگاه ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

پشتیبانی در سایت انگلیش کد

پشتیبانی در سایت انگلیش کد از ساعت 10 صبح تا 8 شب می باشد. در صورت بروز مشکل در خرید از سایت یا استفاده از محصولات سایت در هر زمان می توانید از طریق صفحه تماس با ما با پشتیبان سایت در تماس باشید.

پشتیبان آنلاین سایت موظف است به سوالات و مشکلات کاربران و بازدیدکنندگان سایت پاسخ دهد. در صورت پرسیدن سوالات به صورت کلی،نامفهوم و گنگ پشتیبان آنلاین سایت هیچ وظیفه ای در قبال پاسخ سوالات ندارد. در صورتی که اطلاعات غلط هنگام تماس با اپراتور پشتیبان آنلاین سایت ثبت کنید، پشتیبان آنلاین سایت هیچ وظیفه ای در قبال پاسخ ندارد.

پشتیبانی مشتریان سایت انگلیش کد از طریق فرم تماس با ما انجام می شود. مشتریان سایت انگلیش کد در هر زمان که مشکل یا سوالی داشته باشند می توانند از طریق فرم تماس با ما اقدام کنند. در چت آنلاین سایت به هیچ یک از سوالات طولانی و مشکلات مشتریان پاسخ داده نمی شود.

تبصره 1 : در صورت مشکلات حاد و اضطراری می توانید با شماره موجود در صفحه تماس با ما تماس بگیرید. در غیر اینصورت برای مشاوره مستقیم باید از قبل هماهنگی ها لازم را بعمل بیاورید.

تبصره 2 : هر گونه بی احترامی به اپراتور آنلاین سایت دسترسی شما به سایت را مسدود می کند.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

فروشگاه خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

کاربر گرامی در صورت تمایل در هر زمانی می توانید سوالات خود را در مورد سیاست حفظ حریم شخصی خود از ما بپرسید و ما حتما به شما پاسخ خواهیم داد. لطفاً سوالات خود را به یکی از روش های ذکر شده در بخش تماس با ما ارسال نمایید.

“سایت فروشگاه انگلیش کد” از شنیدن هر گونه نظرات شما نسبت به سیاست حفظ حریم شخصی استقبال می نماید. اگر فکر می کنید “سایت فروشگاه انگلیش کد” به این سیاست پایبند نبوده است لطفاً از طریق ارسال ایمیل با ما تماس بگیرید. ما نهایت تلاش خود در رفع ابهامات و نواقص یا حل مشکلات را در حد توانمان به کار خواهیم گرفت.

سایت فروشگاه انگلیش کد خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران میداند، لطفاً در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موارد مشاهده شده را حتما از طریق کانال های ارتباطی ذکر شده در صفحه ارتباط با ما، با ما در میان بگذارید.

بازدیدها: 7

محمدرضا رمضانی

محمدرضا رمضانی، سلام خدمت شما، محمدرضا هستم مدیر وب سایت، بیش از 10 سال تو حوزه وب و مدیریت هستم و در کنار کار مدیریت ،وبلاگ نویسی و طراحی سایت و همچنین برنامه نویسی اندروید در زمینه شبکه و دوربین های مداربسته نیز فعالیت دارم. خوشحال میشم اگه سوالی داشته باشید با بنده مطرح کنید.

درباره این مطلب نظر دهید !