پیش بارگذار ادومال

مدرس شوید

مدرس شوید

اگر محتوی آموزشی تولید می کنید ویا مدرس زبان هستید

پتانسیل خود را کشف کنید

درآمد کسب کنید

هر بار که دانشجو دوره شما را خریداری می کند ، درآمد کسب کنید. پرداخت ماهانه ویا سقف مجاز برداشت فقط از طریق شاپرک وشبا بانکی ویا کارت بانکی می باشد.

به زبان آموزان آموزش دهید

با به اشتراک گذاشتن دانش خود ، به افراد در یادگیری زبان انگلیسی جهت پیشرفت شغلی ویا ارتقا دانش زبانی خود کمک کنید.

به جمع ما بپیوند

از جامعه مدرسان فعال ما استفاده کنید تا در روند ایجاد دوره به شما کمک کند.

چگونه مدرس شویم

قوانین مدرسین

کلیه قوانین و مقررات و تنظیمات آموزشی در قالب فایل pdf  پس از تایید ثبت نام شما برای شما ارسال خواهد شد.

دوره خود را برنامه ریزی کنید

دوره ای که تهیه کردید را در دوره های آموزشی قراردهید و یک پلن آموزشی همراه با طرح آزمون و تکالیف اخر درس نسبت به فایل آموزشی تولید کردید ایجاد نمایید تا شاگردانتان به راحتی به آن دسترسی پیدا کنند.

چگونه به شما کمک می کنیم

تیم پشتیبانی ما به صورت تلفنی و به صورت آنلاین در ساعات اداری و خارج از آن آماده پاسخگویی به مشکلات شما می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر از بخش تماس با ما دیدن فرمایید.

مربی شوید

دوره خود را برنامه ریزی کنید

ما برای کمک اینجا هستیم

تیم پشتیبانی ما 24 ساعت در 7 روز در اینجا برای کمک به شما در جهت رفع ایراد ها و نیازهای دوره است. از مرکز آموزش ما ، یک مرکز منابع برای کمک به شما در روند کار استفاده کنید. این گروه همیشه فعال است.

گزارش خرابی

گزارش خرابی

راهنمای دانلود

راهنمای دانلود

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.english-code.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.