پیش بارگذار ادومال

معرفی 9 تا از بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی سال 2023

آموزش زبان انگلیسی اخبار
معرفی 9 تا از بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی

معرفی 9 تا از بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسیThe best English language teaching books

بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی
بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی

شماره 1:English for everyone

مجموعه‌کتاب‌های انگلیسی برای همه یا English for everyone، با دارا بودن صفحات زیبا و محتوای آموزشی گیرا، یکی از محبوب‌ترین کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی هستند. در این سری کتاب‌ها مهارت‌های مختلفی از سطوح مبتدی تا پیشرفته آموزش داده می‌شود.

قالب کتاب بسیار کاربرپسند است و با استفاده از نمودارها، جداول و تصاویر، به زبان‌آموزان کمک می‌کند تا به راحتی مفاهیم و قواعد زبان انگلیسی را درک کنند.

e-f-e-o

شماره 2:New Headway Oxford

یکی از معروف‌ترین مجموعه‌های آموزشی زبان انگلیسی است که توسط انتشارات Oxford University Press منتشر شده است. این مجموعه شامل چهار سطح مختلف Beginner، Elementary، Intermediate و Advanced برای زبان آموزان با سطوح مختلف مهارت زبانی است.
هر سطح از New Headway شامل کتاب درسی، کتاب کار، کتاب کار تلفظ و فایل صوتی است.

کتاب آموزش زبان انگلیسی headway

شماره 3:Four Corners Cambridge

فور کرنرز یک دوره آموزش زبان انگلیسی امریکایی برای چهار مهارت اصلی شنیداری (Listening)، گفتاری (Speaking)، درک مطلب (Reading)، و نوشتاری (Writing) در چهار سطح توسط انتشرات کمبریج منتشر شده است. این مجموعه برای بزرگسالان و نوجوانان مناسب می باشد. Four Corners Second Edition روش‌شناسی مؤثر و ارتباطی را با رویکردی عملی «می‌توان انجام داد» ترکیب می‌کند. بسیاری از موسسات هم اکنون این کتاب را جایگزین مجموعه اینترچنج کرده اند. مطالب در کتاب، Four Corners از 12 یونیت تشکیل شده و هر یونیت شامل 4 درس می باشد و در کل این کتاب شامل 48 درس است.

کتاب آموزش زبان انگلیسی Four Corners Cambridge

شماره 4:Touchstone

کتاب Touchstone یک مجموعه آموزشی کامل و مخصوص بزرگسالان است که در چهار سطح تألیف شده است. این کتاب با توجه به تحقیقات فراوان انجام شده در دانشگاه کمبریج، زبان‌آموزان را در معرض زبان و مکالمات واقعی و روزمره قرار می‌دهد و توانایی ایجاد مکالمات متنوع را همراه با اعتماد‌به‌نفس در اختیارشان می‌گذارد.

دیالوگ‌ها در هر درس این کتاب به گونه‌ای تدریس می‌شوند که زبان‌آموزان بتوانند به راحتی در زندگی روزمره از آن‌ها استفاده کنند.

کتاب آموزش زبان انگلیسی Touchstone

شماره 5: American English File

ین مجموعه شش جلدی برای آموزش زبان انگلیسی در سطوح مختلف از مبتدی تا پیشرفته طراحی شده است که دروس گرامر، واژگان و تلفظ را شامل می‌شود و بخش‌های عملی انگلیسی نیز در فصول شماره فرد قرار دارند تا به دانشجویان کمک کنند تا مفاهیم را در شرایط واقعی به کار ببندند
همچنین فصول زوج نیز شامل بخش‌های مرور می‌شوند. این مجموعه همچنین شامل تصاویر و عکس‌هایی است که برای دانشجویان بزرگسال جذابیت دارد و اطلاعاتی راجع به موضوعاتی که برای زندگی دانشجویان مهم هستند، مانند خانواده و آمارهای علمی، ارائه می‌دهد.

کتاب آموزش زبان انگلیسی American english file نسخه سوم

کتاب Basic Grammar in Use یکی از کتاب‌های معروف برای یادگیری دستور زبان انگلیسی است. این کتاب شامل ۱۱۰ درس در دو بخش اصلی است: بخش اول شامل دستور زبان پایه و بخش دوم شامل دستور زبان پیشرفته‌تر است. در هر درس، یک موضوع خاص مورد بررسی قرار می‌گیرد و تمرینات جهت تثبیت مطالب و ارتقای مهارت‌های زبانی ارائه می‌شود.

کتاب آموزش گرامر basic grammar in use

شماره 7:Cutting Edge

یک مجموعه کتاب آموزشی زبان انگلیسی هستند که برای بزرگسالان در شش سطح طراحی شده‌اند و تمرکز اصلی آن‌ها بر روی چهار مهارت شنیداری، گفتاری، نوشتاری و درک مطلب و همچنین واژگان و گرامر است.
این مجموعه شامل کتاب دانش‌آموز، کتاب کار و کتاب معلم برای هر سطحی است و همچنین فایل‌های صوتی به همراه نرم افزار منابع مورد نیاز معلم را شامل می‌شود. کتاب‌های Cutting Edge با استفاده از تصاویر و متن مرتبط به هر مهارت، به زبان‌آموزان کمک می‌کنند تا مهارت‌های خود را بهبود بخشند و در سطوح مختلف از A1 تا C1 زبان انگلیسی را یاد بگیرند. این کتاب‌ها در آموزشگاه‌ها توسط مدرسین تدریس می‌شوند و مناسب برای تقویت مهارت‌های Listening, Speaking, Reading, Writing است.

Cutting Edge

شماره 8:Top Notch

Top Notch یک مجموعه کتاب آموزشی زبان انگلیسی برای بزرگسالان و نوجوانان است که در ۶ سطح از مبتدی تا پیشرفته به تدریس این زبان می‌پردازد. کتاب‌های Top Notch شامل مواد آموزشی متنوعی هستند، از جمله داستان‌ها و متون آکادمیک و علمی، که زبان‌آموزان را با لغات و عبارات جدید آشنا می‌کنند.
یکی از ویژگی‌های برجسته کتاب‌های Top Notch، استفاده از روش Communicative Language Teaching است. در این روش، زبان انگلیسی به صورت عملی و در قالب موقعیت‌های واقعی و کاربردی آموزش داده می‌شود و این باعث می‌شود که زبان‌آموزان بتوانند آن را به راحتی در موقعیت‌های واقعی استفاده کنند.

Top Notch

شماره 9:Oxford practice grammar basic

کتاب Oxford Practice Grammar Basic یک کتاب آموزش گرامر انگلیسی است که برای سطح مبتدی طراحی شده است. این کتاب شامل قواعد گرامری اساسی زبان انگلیسی است که به زبان‌آموزان کمک می‌کند تا مهارت زبانی خود را در مواردی مانند ساختار جملات، استفاده از افعال، صفات، حروف اضافه و… بهبود بخشند.

Oxford_practice_grammar_basic

فکر خود را اینجا بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گزارش خرابی

گزارش خرابی

راهنمای دانلود

راهنمای دانلود

برای دانلود، به روی عبارت “دانلود فایل” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.

اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً internet download manager استفاده کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود فایل ها تنها کافی است در آخر لینک دانلود فایل یک علامت سوال ? قرار دهید تا فایل به راحتی دانلود شود.

فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.

کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.english-code.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.

چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید. البته فایل های حجیم دارای قابلیت ریکاوری هستند که با استفاده از نرم افزار Winrar وارد منو Tools شوید و گزینه Repair را انتخاب کنید تا مشکل فایل دانلود شده حل شود.

فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.